Výrobky jsou prioritně připravovány k prodeji na řemeslných trzích a na e-shopu fler.cz. Je možné tyto výrobky připravit na základě objednávky z požadovaného materiálu, upravené velikosti a tvaru.

Dřevěný skládaný korbel o objemu 0,5 litru - 4 cm pod horním okrajem. Ručně zpracovaný z dubového nebo javorového dřeva.

Při výrobě a ošetření povrchu jsme použili pouze materiály s evropským atestem pro styk s potravinami (identifikace bude dodána spolu s výrobkem). Pro zvýraznění kresby dřeva je vnější povrch upraven česáním.

Povrchová úprava (tři aplikace) zaručuje odolnost vůči vodě, pivu i vínu. Dřevo je nenasákavé. Je tedy plně využitelné ke konzumaci nápojů. Omývání doporučujeme provádět vlažnou vodou a otřením vlhkým hadříkem.

Rozměry: výška 16,5 cm, dolní průměr 9 cm, horní průměr 8 cm, nejširší místo 10 cm

Výrobky jsou označeny výrobním číslem. Dodáním se též zavazujeme po dobu tří let o doby zakoupení provést obnovu povrchové úpravy výrobku, aby se u výrobku i při častém používání zachovala jeho kvalita odolnosti vůči tekutinám - bližší podmínky při dodání.

Při výrobě nebyly použity NC stroje. Technologie výroby je vlastní a dosáhla téměř 🙂 dokonalosti 🙂 po několikaletém zkoušení. K vyhotovení, dokončení a otestování jednoho výrobku je potřeba v součtu více jak 7 hodin práce.